Ray-Ban Sonbahar Kış 2019 Güneş Gözlüğü Koleksiyonu

ÖZGÜNLÜĞÜNÜ İFADE ET


#PROUDTOBELONG kampanyasının gerçek yaşam tarzını yansıtan, yeni Ray-Ban koleksiyonunun merkezinde bize ait olduğumuz yeri hatırlatan hayat dolu duygular yer alıyor. Yolculuğumuz bizi nereye götürürse götürsün, Ray-Ban gerçek kişiliğimizle nasıl bağ kuracağını biliyor.

Hem kapsayıcı hem de farklılık açısından zengin olan bu koleksiyonda, hiçbir bahane öne sürmeden olmak istediğiniz her şeyi yansıtabilirsiniz. Vintage stil metal hatlar ve 70’li yılların ince metal malzemeden yapılan kare silüetlerinden, orijinal Ray-Ban formlarına kadar, her tür duyguyu yansıtarak günlük tarzdan oyuncu bir tarza geçiş yapıyor.


Ray-Ban’in son koleksiyonu, olmazsa olmaz şeffaf malzemeler, çizgili veya renkli havanalar, yeni açık metal tonları veya renk değiştiren lenslere yer vererek, şimdiye kadarki en geniş renk yelpazesini sunarak, ikonik formlara anı yakalayan taptaze bir hava katıyor.

İster dikkatleri üzerine toplayan bir moda öncüsü olun, ister daha ziyade trendleri takip edin, ruh halinizi çekinmeden yansıtmanızı ve seçtiğiniz yere ait olmanın gururunu yaşamanızı sağlayacak yepyeni formlar ve renkler sizi bekliyor.

Anı paylaşın, siz de ait hissettiklerinizle gururlanın. #PROUDTOBELONG.


RB3119M
Orijinal Ray-Ban stilinden ötesi yok: Olympian I Deluxe adeta zaferle geri dönüyor ve efsaneler arasında yerini almaya hazırlanıyor. Bir kulaktan diğerine uzanan dinamik tasarımını öne çıkaran kavisli kaş hattı ve zamansız renk tonları ile bu model klasiklerin arasına yerleşiyor. Klasik altın ve gümüş rengi ya da modern siyah veya kahverengi metal ile ikonik yeşil, mavi veya kahverengi kristal lensler veya polarize lens seçenekleriyle sunuluyor.
RB2219
İlhamını Olimpiyat sporcuları için tasarlanan bir şampiyon stilinden alan bu model sayesinde, 1968’lerin orijinal bir ikonu tüm görkemiyle geri döndü. Bir kulaktan diğerine uzanan son derece şık metal kaş hattı ve sapların öne çıktığı bu modelde, altın rengi veya havalı gunmetal tonları, modern tarzda renkli degrade havana asetatlarla kombine ediliyor. İkonik tam siyah veya beyaz çerçeve, bu pilot tipi gözlüğe taptaze bir hava kazandırıyor. Tek renk kristal lens tonları ve polarize lens seçenekleri ise üstün performanslı bir tasarım sunuyor.
RB2319
Olimpiyat ruhunu özetleyen tasarım ve aynı zamanda 60’lı yılların bu ikonik gözlüğü, olmazsa olmaz degrade havanalar ve çizgili asetatlarla yenileniyor. Bu sade modelin kulaktan kulağa uzanan eşsiz metal hattı ve yukarıda yer alan köprüsü sportif tasarıma son derece güncel bir hava kazandırıyor. Altın, siyah ve kahverengi tonlarındaki renklerle kombine edilen ikonik kahverengi, mavi ve gri asetatlar, ayrıca polarize lens seçeneği de sunan tek renkli kristal lensler arasından tercihinizi yapın, kusursuz şıklığı yakalayın.
RB1973
Ray-Ban arşivlerinden çıkıp gelen efsanevi 1973 modelinin kare çerçeveleri, bireysel tarza yeni bir bakış açısı getiriyor. Bu I-Shape ikonun ikinci kez yorumlandığı büyük kare modelde, klasik siyah, çizgili havana veya havana saplarla tezat oluşturan, trendlere uygun şeffaf pastel tonlar öne çıkıyor, ikonik yeşil, kahverengi polarize, açık tonlarda degrade lenslerle dikkat çekici bir tarz yakalanıyor.


YENİ RENKLER - LENSLERİN HİKAYESİ GELİŞİYOR:

RB3689
Özgün bir tarz her şeye uyar; bu Aviator modelinin yenilenen renkleri de bunun en iyi örneği. Her zamankinden daha şık bir hava yakalayan bu tasarımda altın rengi metal çerçeveler ince ve düz metal saplarla kombine ediliyor ve trendlere uygun açık tonlarda, renk değiştiren lensler en iyi görünümünüzün gölgede kalmamasını sağlıyor. İster açık pembe lenslerle tarzınıza renk katın, ister ikonik altın rengi ve mavi lensleri tercih edin, bu gözlüklerle cool ve özgün bir tarz yaratabilirsiniz.
RB3447
Havalı ve popüler metal güneş gözlüklerini renklendiren Ray-Ban, teknolojisine yakışır şekilde tamamen lenslere odaklanan bir tasarım sunuyor. Oldukça şık gunmetal metal çerçevelere oyuncu bir hava katan yeni açık sarı, pembe, mavi, kahverengi veya yeşil fotokromik lenslerle gölgeden ışığa geçmek, artık hayatınıza renk katmanın en havalı yolu olacak. Aradığınız klasik bir görünüm ise altın rengi ve polarize yeşil lens kombinasyonu tam size göre.
RB3025
Orijinalliğini her zaman koruyan Ray-Ban Aviator, yenilikçi şeffaf kum metal tonları ve ikonik yeşil kristal lensleriyle eşsiz marka görünümünü öne çıkan çağdaş bir stille birleştiriyor. Kırmızı, mavi, kahverengi veya gri renk seçenekleriyle çerçeveler hem hareketli hem de havalı bir görünüm sergileyebiliyor. Ayrıca farklı yüz ölçülerine uygun üç ekartman seçeneği sayesinde kolayca orijinal boyutta veya büyük tip bir çerçeve seçebilirsiniz.
Yorum Gönder

1 Yorumlar