Pena Yayınları’ndan “Sobe” Serisine 2 Yeni Kitap!Pena Yayınları tarafından çocuklarla buluşturulan “Sobe” serisinin iki yeni kitabı; “Uzay” ve “İlk Sözcüklerim” çocuklara yine çok eğlenceli bir okuma serüveni vadediyor.

Özellikle okul öncesi çocukları kitapların renkli dünyasıyla tanıştırmak için yayımlanan Sobe serisinin iki yeni kitabı raflarda yerini aldı. “Uzay” ve “İlk Sözcüklerim”nin sayfaları arasında minik okurları 3 boyutlu sürprizler de bekliyor.

Pena Yayınları, her sayfasında gizli olan 3 boyutlu resimlerle çocukları, soru sormaya, yeni şeyler keşfetmeye oyuncakların izinde, renklerin peşinde eğlenceli bir dünyaya davet ediyor.

“Sobe” serisi sayesinde çocuklar hem dil ve sözcüklerini geliştirecek hem de hayal güçlerini zenginleştirip, hafıza becerilerini geliştirecekler.Kitaplar Hakkında:
Uzay
Cesur astronotları ve uzay gemilerini saklandıkları yerlerde bulup sobelemeye hazır mısın ?
Dikkat edin birden önünüze atlayabilirler.
Miniklerin hayal gücünü ve hafızasını geliştiren bu eğlenceli kitap sayesinde çocuklarınızla iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

İlk Sözcüklerim
Oyuncak Ayı ve arkadaşlarını saklandıkları yerlerde bulup sobelemeye hazır mısınız ?
Dikkat edin, birden önünüze çıkabilirler.
Miniklerin hayal gücünü ve hafızasını geliştiren bu eğlenceli kitap sayesinde çocuklarınızla iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

Pena Yayınları Hakkında:
Pena Yayınları, hem gündemdeki en büyük yazarların kitaplarını Türkçe olarak yayınlayarak bir okuma ziyafeti sunmayı ve okuru geliştirmeyi hem de dünyanın en iyi yazar ve çizerlerinin çalışmalarını çocuklarla paylaşarak, onların hayal gücünü beslemeyi hedeflemektedir. Türk dilinin ulaştığı bütün coğrafyalarda, farklı kültürlerden yazar ve çizerlerin kendilerini ifade edebildiği renkli ve güvenli bir ortam yaratmak için çabalıyoruz. Çalışanlarımızın girişimciliği ve yaratıcılığı en önemli parçamız olurken yayınevimizin sürekli yeni teknolojilere ayak uydurması bizi okurlarımıza daha da yakınlaştırmaktadır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar