Kontrol Yayıncılık Görsel Dikkat Seti
Günümüzde artık tablet, telefon, bilgisayar, televizyon günlük hayatın bir parçası oldu. Her ne kadar çocuklarımızı uzak tutmaya çalışsak da bir şekilde teknoloji ile fazla zaman harcıyorlar. Türlü türlü çizgi film kanalları, youtube kanalları, videolar, çizgi filmler ve bir sürü saçma sapan şeyler.


Kimse çocuğu bunlarla zaman geçirsin istemiyor. Ama bazen mecbur kalıyor. Ben de benim çocuğum hayatta oynamıyor diyemeyeceğim. Maalesef oynuyor. Biz kısıtlı zaman için izin veriyoruz ve bizim seçtiğimiz oyunları oynayabiliyor ve uygun gördüğümüz çizgi filmleri izleyebiliyor. Bu kuralı korumaya çalışıyoruz ancak zaman zaman esnettiğimiz oluyor.

Bu tür etkinliklere kota koymanın bazı yaptırımları da oluyor tabi. Birlikte vakit geçirmek ve etkinlik yapmak gerekiyor. Kimi zaman hareketli aktiviteler bazen ince motor kaslar için kraft etkinlikler yapıyoruz, kitap okuyoruz, hayal kuruyoruz. 

Son zamanlarda etkinliklerimize bir yenisini daha ekledik. Sizler de mutlaka internette dikkat geliştirme setleriyle karşılaşmış olmalısınız. Ben de araştırdım ve Yağız Mirza için Kontrol Yayıncılık'tan Görsel Dikkat Geliştirme Seti sipariş verdim. 

Bir klasör olarak geldi, içi dolu dolu bir set. 

*Görsel yetenek 1-2
*Zeka ve dikkat geliştirme 1-2
*Zeka atölyesi 1-2
*Dikkat atölyesi
*Harfler ve sayılar
*Akıl oyunları
*Mantık oyunları

Kullanımı ile ilgili videolar Haticesenstyle instagram sayfasında IGTV bölümüne yükleniyor. Biz keyifle oynuyoruz. Setleri incelemek isterseniz aşağıyı link bırakıyorum.Yağız Mirza şubat ayında 5 yaş oluyor ancak ben 5 yaş seti sipariş verdim ve yapabiliyor. Onun linkini de buraya bırakıyorum.


Sevgiler,
Haticesenstyle

Yorum Gönder

1 Yorumlar

  1. Dikkat geliştirmek için birebir teşekkürler sipariş vereyim hemen

    YanıtlaSil