Dresslily Elbisem / My new dress from from Dresslily

Yurt dışından alışveriş epey ilgi görüyor daha önce de bahsettiğim gibi. Sizlere daha önceki yazımda alışveriş yaptığım bir siteden bahsetmiştim. Bugünse alışveriş yaptığım bir diğer site olan DRESSLILY den bahsedeceğim.

Dresslily sadece kadın giyim sayfası değil. aynı zamanda erkek giyim, çocuk giyim, ev gereçleri, ayakkabı ve çantada bulabilirsiniz ürün çeşitliliği epey fazla. Fiyatlarda uygun. Özellikle indirim etkinliklerini yakalarsanız daha da uyguna alabiliyorsunuz. İndirim dönemlerinde aynı zamanda ücretsiz kargo da oluyor.Yazın çok severek giydiğim dresslily elbisem indirime girmiş. Şu an sezon sonu indirimi var ve elbiseler çok ucuz yaza hazırlık yapmak isterseniz ya da hali hazırda yazlık bir yerde yaşıyorsanız bakmayı ihmal etmeyin.

Yaklaşık 2 haftada geliyor. Ama stok sıkıntısı varsa 3 haftayı da bulabiliyor. Siz bu bilgiyi sevdiğiniz ürünü açtığınızda görebiliyorsunuz.(Ne kadar sürede gönderilebileceğini)

Son olarak ben normal giydiğim bedenden bir beden büyük alıyorum ve tam oluyor. Kalıplar biraz dar. Zaten ölçüler de size guide kısmında detaylı olarak yazıyor. Eğer 'cm' olarak ölçünüzü alırsanız karşılaştırıp sorunsuz olarak ürününüzü kullanabilirsiniz.

Sevgiler,
Haticesenstyle

Yorum Gönder

0 Yorumlar