Nova Color Kırtasiye Ürünleri

Malumunuz Yağız Mirza 4 yaşında ve biz de boyalarla epey içli dışlıyız bu yaşlarda. Her türlü boyayı kullanıyor, yazıp çizip boyuyoruz. 

Ankara Anneleri ile yaptığımız yeni yıl partisinde bize sponsor olan Nova Color markasını görünce hem şaşırdım, hem sevindim. Çünkü ben de kullanmıştım aynı markayı çocukken... Yılların kırtasiye malzemesi anlayacağınız.

Yağız çok sevindi hepsini açmak istedi ve anne kişisi buna hiç izin vermedi. Sırayla bittikçe kullanılacak ve kullanılan kaldırılacak. Tabi ne kadar uyuldu tartışılır. Kısmen uyduk ve hepsini de denedik.

En çok kullandığımız mum boya oldu. Kuru boya gibi aynı zamanda pastel boya gibi de ve el boyamıyor.

Pastel boyalar yumuşacık ve çok güzel boyuyor. Özellikle yeni boyama yapmaya başlayan çocuklar için ideal çünkü çok bastırmadan bile güzel sonuç alınıyor. Bu da boyama için motivasyon sağlıyor.

Parmak boyası ise parlak renkli ve diğerlerine göre biraz daha akışkan böylece iyi dağılıyor ve çabuk kuruyor. Yıkanınca da elde leke bırakmıyor. 

Oyun hamurları oldukça yumuşak ve kokusuz. Kapaklarında bulunan figürler sayesinde kapaklar kalıp olarak da kullanılabiliyor. Biz Nova Color ürünlerinden memnun kaldık, sizlere de tavsiye ederiz.

Sevgiler,
Haticesenstyle

Yorum Gönder

1 Yorumlar

  1. Boya değerlendirmesi ve önerileri için teşekkürler
    Çocukla birlikte etkinlik yapmanız aileler için ornek oluyor tesekkurler

    YanıtlaSil