Kazak ModasıÇok şükür ki kazak moda oldu iki yıldır iyi ısınıyoruz. Hem öyle böyle bir moda olmadı. En kalın, en kocaman, en yumuşak olanı moda oldu. Doya doya giyiyoruz. Sıcacık geziyoruz.

Sweat modası da devam ediyor ama kazakların epey gerisinde kaldı. O kadar çok çeşit var ki her gün bir model giyilse bile kış sonuna kadar tükenmez.

Yumuşak dokulu olanlar var mesela. Adı üzerinde yumuşacık ve sıcak tutuyor. Oversizelar var kocaman olanlar şöyle battaniye gibi. Bu grup mat deri taytlarla ve alttan hafifçe görünen tül eteklerle harika kombinler oluşturuyor. Kazak elbiseler de bu gruba hem dahil hem değil. kazak elbiseler ve oversize kazakları kemerlerle hareketlendirebilirsiniz.

Bir de desenliler var etnik desenler, anne desenleri ama benim favorim geyik olanlar. Bir de pullu boncuklu işlemeliler var ki kışa renk kattılar gerçekten.

Renk demişken sezonun favori renkleri tabi var ama tüm renkler moda bu sene bir kazağın 1000 ayrı rengi var mesela özellikle online alışveriş sitelerinde. Konu alışverişe gelmişken fiyata değinmemek olmaz. Bayıldığımız kazaklar ortama 80 liradan başlıyor ama 50 liraya da güzel kazaklar bulabilirsiniz ama sade olanlardan. Fiyatlar almış başını gitmiş diyorsanız hazır kalın kazaklar moda alın kalın bir ip yanında da 10 numara şiş nolcak örersiniz 3 günde. Ben hırka örüyorum valla ponçik olanlardan. Tavsiye ederim strese de iyi gelir. Kış daha mayısın ilk haftasına kadar devam eder geç demeyin. Almayı düşünüyorsanız da indirimleri kaçırmayın zira beden kalmıyor.

Bunlar da benim seçtiklerim.


Koton


Koton


Dilvin


Dilvin


Zara
Trendyol


TrendyolDeniz Butik


Deniz Butik

Sevgiler,
Haticesenstyle
Yorum Gönder

0 Yorumlar