Nivea Yoğun Nemlendirici Maske
Maske kullanmayı oldukça seviyorum özellikle de nem maskelerini. Çünkü her zaman bahsettiğim gibi cildim çok kuru. Bu kez Nivea'nın yoğun nemlendirici maskesini denedim ve sizlerle paylaşmak istedim.

Ürün ikili halde satılıyor, iki ayrı kullanım için. Küçük gibi görünüyor ama bir tanesi fazlasıyla yetiyor. Güzelce yüzümüze sürüyoruz. Krem formunda ama yağlı değil. Yüzümüzde 15 dakika civarında bekletiyoruz ardından fazlasını alıyoruz. Kalanı ben pilli bir yüz masaj aletiyle yüzüme yedirdim. Maskeyi akşam uyguladım bu arada. Sabah yüzümü yıkadım kuruladım ve o cildimdeki nemin güzelliğini anlatamam. O gün makyajım için ekstra bir nemlendirici kullanmadım. Haftada iki kez kullanım öneriliyor. Bence de yeterli.

Ben bu üründen memnun kaldım. Kuru cildi olanlara özellikle tavsiye ediyorum. Ben bu ürünü tekrar alır mıyım? Evet, alırım.

Sevgiler,
Haticesenstyle

Yorum Gönder

1 Yorumlar

  1. New slot machine titles include Aristocrat’s Buffalo Max and X Files; Scientific Games’ James Bond; and IGT’s Scarab; Konami Money’s Galaxy. For the primary time ever, this multiprogressive sport hyperlink with 4 new video games 카지노사이트 mix a tremendous hyperlink bonus which boosts your prizes with an increased bet! Come experience an incredible journey at Viejas Casino & Resort. Mega Meltdown is a 3-Reel, 1-Line video game with a 6-tier bank progressive that players won’t ready to|be capable of|have the flexibility to} get enough of.

    YanıtlaSil