Ankara Anneleri ile Niss Hygenic Kahvaltısı


                                     

Geçtiğimiz hafta Ankaraanneleri davetiyle Niss Hygenic ailesiyle YDA Park Avenue Kahveci Hacıbaba'da güzel bir kahvaltıdaydık. Hem güzel yeni ürünlerini tanıdık hem de soru sorma fırsatı bulduk.

Niss Hygenic temizlik ürünlerin satışı internet üzerinden devam ederken yavaş yavaş market raflarında yerini almaya başladı. Piyasaya hızlı bir giriş yapan firmanın ürünleri oldukça iddialı.
Şuan piyasada 4 ürünü bulunuyor ve yeni ürünler yolda.

Ben piyasadaki 4 ürünü denedim ve yorumlarımı da sizlerle paylaşacağım.

İlk olarak temizlik sirkesinden bahsetmek isterim. Oldukça iyi bir yüzey temizleyici. %100 doğal bir ürün. Kapağı açınca bir sirke kokusu hissedilmesine rağmen sildikten sonra dakikalar içinde bu koku ortadan kayboluyor. Yerde asla leke ve iz bırakmıyor. Üstelik hijyen sağlıyor.


Yağ çözücü de başarılı bir ürün ben aspiratör de denedim. sıkıp 5 - 10 dakika bekledikten sonra bir bez yardımıyla silip durulamanız yeterli oluyor.


Tuvalet ve banyo kullanımı içinde uygun olan duşakabin temizleyicisi ise bir harika sıkıyorsunuz 5 -10 dakika bekleyip ovalamadan bir bez yardımıyla siliyorsunuz. Duruladığınızda sabun ve su lekelerinden eser yok.
Jel bulaşık makinesi deterjanı ise içinde az kimyasal bulunduruyor ve diğer deterjanlara göre tasarruf sağlıyor.

Tabi bu birbirinden güzel, yetenekli kadınlarla da bol bol sohbet edip eğlendik :)

Sevgiler,
Haticesenstyle

Yorum Gönder

0 Yorumlar