Rituel de Beaute 3D Yüz Maskesi
Rituel de Beaute 3D Yüz Maskesini yeni denedim. Reyonda hücre yenileyici ve canlandırıcı olması dikkatimi çekti. Yaş gidiyor, etkileri en azından biraz yavaşlatsak hiç fena olmaz diye düşünüyorum :).

Önce maskenin fiziksel özelliklerinden bahsetmek istiyorum. Bol sıvı içeriyor her paket maske gibi. Yüzü tamamen sarıyor burun kenarları dahil. Yaklaşık yarım saat kaldı yüzümde ve kuruma olmadı maskede hatta bir kişi daha uygulayabilirdi :) o kadar yani :).Özelliklerine gelince içinde arbutin ve E vitamini bulunuyor. Peki nedir Arbutin? Cilt lekelerinin azalmasındaki en önemli etkenlerden biridir. Bu da cilt tonunda bi dengelenme ve aydınlık sağlamasına yardımcı oluyor maskede.


Ben genellikle maskeleri yatmadan önce temizlenmiş cildime ya da duştan sonra uygularım. Maskeyi aldıktan sonra pamukla silmiyorum. Biraz masajla yedirmeye çalışıp sonra ıslak ıslak bırakıyorum.

Bu maskeyi de yatmadan uyguladım. Sabah gerçekten farkedilir bir berraklık vardı yüzümde. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Zaten uygun bir ürün. Özellikle benim gibi cildi kuru olanlara tavsiye ediyorum.

Sevgiler,
Haticesenstyle

Yorum Gönder

0 Yorumlar