ChronoStatiton / ChronoKids / ChronoSport
ChronoCafe

Bu gün sizlere Haziran ayında katıldığım bir etkinlikten ve bir mekandan bahsedeceğim.

Haziran ayında Eray Şen daveti ile Ankara Anneleri olarak ChronoStationda keyifli bir gün geçirdik.

Chrono Station Angora Caddesi üzerinde Base Life Club'ın hemen yanında. Oldukçe geniş bir alana kurulmuş olan mekanda farklı aktivite ve etkinlikleri bir arada bulmanız mümkün.


Mekan iki ana bölümden oluşuyor biri sport, biri Kids. Sports bölümünde Personal Training alıp bir koç eşliğinde pilates,aletli pilates, yoga, crossfit, kickbox, zumba, ABS workout, oryantal çalışabilir yada grup dersleriyle Kangoo Jumping yapabilirsiniz. Peki siz bunları yaparken çocuğunuz ne yapacak?

İşte bu noktada Chrono Kids devreye giriyor. Siz spor yaparken çoçuğunuz oyun alanında gönlünce eğlenebilir. Bir arkadaşınızla bir kahve içmek istediğinizde de Chronostation'a uğrayabilrsiniz siz sohbet ederken, çocuğunuzda güzel vakit geçirecektir.

Chorono kids kısmında büyük top havuzu, dev kaydıraklar, trambolin, interaktif oyuncaklar mini futbol sahası, arabalar ve scooterlerla desteklenmiş trafik alanı ve de marketten manava herşey bulunan küçük şehir Mini Dünya ile çocukların gözdesi olmaya çoktan hazır.

Siz de ailece güzel vakit geçirmek için tercih edebilirsiniz. Ayrıca doğum günü ve partilere de ev sahipliği yapan bir mekan olarak sizleri bekliyor.

Eray Şen'e bu nazik daveti için teşekkür ediyorum. Ayrıntılı bilgi için Burayı tıklayın
Sevgiler,
Haticesenstyle

Yorum Gönder

0 Yorumlar