Flormar Lifting Concealer


*Görsel alıntıdır.


Kapatıcılar benim makyajımın vazgeçilmez parçasıdır. Hiçbir şey uygulamasam bile kapatıcı sürmeden çıktığım zamanlar nadirdir. Hep bahsettiğim ve artık sizin de bildiğiniz üzere koyu göz altı halkalarım diğer bir değişle gözaltı morluklarım var. Ergenlik döneminde makyajla bu kadar ilgilenmememden ya da ne yapmam gerektiğini araştırmadığımdan bir hayli dert etmiştim bunu kendime :).

Şimdi ise kalıcı olmasa da günümü kurtaran çözüm olan kapatıcılarla epey iyi aram ve kullandıkça farklı markalar sizlere de bu ürünlerle ilgili bilgi vermek isterim...


Flormarın Lifting Kapatıcı bugünki ürün :) bu kapatıcı ile ilgili öncelikle 20 SPF olduğunu söylemek isterim. Nedir SPF? Sun Protection Factor yani güneş koruma faktörü... Bu da demek oluyor ki günlük kullanıma uygun. Diğer yandan nemlendirmesi gayet iyi gün sonunda makyaj tazelenmemişse bile göz çevresi nemli oluyor. 1 aydır kullanıyorum ama Lifting konusunda pek bir şey söyleyemeyeceğim. İnce ve pürüzsüz yapılı çok topaklanmıyor ancak içerisinde bulunan yağ ve pigment yatay durduğunda ayrışıyor yani hep dik koymanız gerekiyor. Bence bu ürünün fırçalı ya da roll-on şeklinde piyasaya sürülmesi daha güzel olurmuş.

Kullanılabilir özellikle göz çevresi kuru olanlara tavsiye ediyorum. Fiyatı 21 lira.
Mutlu kalın.

Haticesenstyle

Yorum Gönder

0 Yorumlar