Excipial Lipo Emülsüyon
                                                                    
Excipial Lipo Emülsüyon’u duydunuz mu bilmiyorum ama ben kullandıktan sonra kime tavsiye edecek olsam ‘aaa evet nemlendirici vücut losyonu’ diyor ama nedense kimse bu sırrı benimle paylaşmamış sevgili iş arkadaşlarım dışında : ). Ama ben öyle miyim? Hemen paylaşırım : ) herkes güzel olsun,mis olsun ne olur yani : ).Neyse gel gelelim konuya yaklaşık bir aydır bu vücut nemlendirici losyonu kullanıyorum. Eczanelerden alıyoruz ve bir Eczacıbaşı ürünü. Bu güvenirliğini artırdı benim gözümde.

Ben sık duş alan biriyim ve cildim çok kuru özellikle bacaklarda pullanma oluyor kışın. Dermatologlar tavsiye ediyorlar nem takviyesi için ama zaman zaman sıkıntı oluyormuş çok sık kullanımlarda. Ben haftada 2 kez duştan sonra nemli cilde uyguluyorum ve yeterli oluyor. İlk aldığımda her akşam kullanıyordum ve kızarıklıklar oluştu. Biraz ara verdikten sonra haftada iki gün şeklinde kullandım ve sıkıntı ortadan kalktı. Sık kullanımda deride incelme yaptığı söyleniyor.

Yapısı ince, güzel dağılıyor ve yapış yapış olmuyor. Çabuk emiliyor diyebilirim. Pudralı, hafif, hoş bir kokusu var. Reçeteli alabilirsiniz ama reçetesiz de 10 Lira civarında. Çok güzel bir losyon.

Sevgiler,
Haticesenstyle

Yorum Gönder

0 Yorumlar