Kibem Mutfak Yeniyıl Etkinliği

28 Aralık 2016 Salı akşamı Ankaralı Bloggerlar ile birlikte yeni yıl kutlaması için Kibem Mutfağa davetliydik. Kibem Mutfak Çayyolu’nda adından da anlaşıldığı üzere Kişisel Beslenme ve Eğitim Merkezi olarak hizmet vermekte.


Diyetisyen Hatice Karslıoğlu Kibem’de sağlıklı beslenme, kilo yönetimi, çocuk beslenmesi  ve gebelikte beslenme hakkında yardım arayanların yanında. Çok güler yüzlü ve sempatik bir hanım kendisi. Yeniyıl etkinliğinde Kibem’de dilediği kiloya ulaşmış kişilerle de tanıştık, onlar da pek memnunlar.


Çok güzel bir masa hazırlamışlardı. Çok fazla kalori hesabına girmeden afiyetle yedik J. Zaten yapılan keklerin, tatlıların, ekmeklerin hepsinin yağı azaltılmış ve tam buğday unundan hazırlanmıştı. Lezzetini sorarsanız hiçbir fark yoktu. Özellikle kurabiyeler ve kekler çok hoştu.

Bunlarla yetinmeyip bir de bizim için yeniyıl hediyeleri hazırlamışlar bu nazik davet ve güzel hediyeler için kendilerine bir kez de buradan teşekkür ediyorum J.


Sizler de hayatınızda yeni bir beslenme tarzıyla devam etmek istiyorsanız ve ya varsa sorularınız mevcut alışkanlıklarınızla ilgili Kibem’e bir uğrayın derim.


 Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2799 Sk. İlko Sitesi No:19 
 ÇAYYOLU /ANKARA


*Böyle güzel ağırlandığımız için Kibem'e
*Bu etkinliğe katılmama vesile olan AnkaraEtkinlik'e
*Fotoğraflar için sevdedays'e teşekkür ederim.

Sevgiler

Haticesenstyle

Yorum Gönder

0 Yorumlar