Doğalsan Buğday Ruşeymi

Merhabalar,
Buğday ruşeymi ve faydaları ile ilgili bir yayın paylaşmıştım daha önce o yayına BURADAN ulaşabilirsiniz.


Bugün sizlerle kullandığım buğday ruşeymi markalarını paylaşmak isterim. Buğday ruşeymi her yerde bulunmuyor maalesef. Migroslarda hep oluyor ama. İlk olarak Selva markasını kullanmıştık ve Yağız Mirza çok sevmişti. Çorbalarına ve yoğurduna katıyordum. Pişirmek gerekmediği için oldukça pratik kullanım açısından. Çocuklarımızın yedikleri şeylere ekstra vitamin, mineral vs. katmak bir anne hastalığı sonuçta. ‘Ay ben şunu koyuyorum onda B135654367 vitamini var çok yararlı sen de yap’ şeklinde geçiyor neredeyse tüm anne toplantıları J ve bu gerçekten çok keyifli. Anne olmayı çok sevdim ben ! Hayatın yeni ve diğer hiçbir yeniye benzemeyen bir dönemi, dileyen herkes bu duyguyu tatsın inşallah !

Neyse duygusala bağladım yine... Bir diğer ruşeym markası Sinangil idi. Kendine has bi kokusu vardı. Kötü değildi ama oğlum sevmedi. Onu çaktırmadan bitirip bir daha almadık.
Şimdi ise Doğalsan marka buğday ruşeymi alıyoruz. Yağız Mirza ve ben severek tüketiyoruz. Koku vs yok. Çocukların beslenmesine ruşeym ile destek verebilirsiniz. Ben de ruşeym tüketmeye başladım. Yüksek lif kaynağı ve bolca vitamin içeriyor. Hala ruşeymle tanışmadıysanız geç kalmayın derim.

Sevgiler,

Yağız Mirza’nın Annesi

Yorum Gönder

0 Yorumlar