Nasovak Nazal Aspiratör ve Burun Aspiratörü Kullanımı


Nasovak Nazal Aspiratör
Bu da sizlere uzun zamandır bahsetmek istediğim bir ürün. Hepimiz malum markayı biliyoruz J ben de kullandım ve çok memnun kaldım. Ancak Ordu’da unutunca yenisini almak şart oldu. Eczanede Nasovak Nazal Aspiratörü önerdiler. Tabi hemen menşei sordum. Türk malı olduğunu öğrenince ilgimi çekti. Fiyatı da oldukça makul olunca aldım. Çok ekonomik bir setti. Nazal Aspiratör 3 yedek uçlu + 10 adet burun damlası + 10 adet ekstra uç + kutusu 25 lira verdim bir ay önce falan.
Sıkıntı şu her eczanede bulunmuyor. Temini biraz zor ben yakınlarda bi eczaneden aldığım için sorun olmuyor.

Nazal Aspiratör kullanımına gelince benim çok faydalı bulduğum Yağız Mirza’yı ise oldukça rahatlatan bir yardımcı. Burnuna bir kaç damla damlatıp biraz bekliyorum (1 dakika kadar). Ardından aspiratörü ile nefes yardımıyla temizliyorum. Kuzucuk ağlıyor ama ardından gelen rahatlamayı derin derin nefes alışından anlıyorum. Burun tıkanıklığı nedeniyle olan uykusuzluk ve sık kalkmalardan kurtuluyor yavrum. Ardından kullandığım ucu atıyorum.
Şahsen annelere burun aspiratörlerini tavsiye ediyorum. Çok kullanışlı ve yardımcı bir ürün. Nasovak ise tercih edebileceğiniz bir marka.

Sevgiler,

Haticesenstyle

Yorum Gönder

0 Yorumlar