Ankaralı Annelere Etkinlik Lambiiz'de                                                         

Uzun zamandır yazamıyorum yazacaklarım epey birikti. Okulda sınav dönemi yaklaşınca pek fırsat olmuyor blog yazmaya... Eve bile iş getirmeye başladım. Neyse sizi dertlerimle darlamayayım :).

Bir arkadaşımızın oğlu için hediye bakmaya gittiğimizde fark ettik bu oyun alanını. Şöyle anlatayım biz Dikmen tarafına taşındık biliyorsunuz daha önce yazmıştım. Bahsettiğim Lambiiz Oyuncak ve Kırtasiye'den oğlum için oyuncak alıyorduk ancak etkinlik alanından bir haberdim. O gün işimiz biraz uzayınca ve Yağız Mirza huysuzlanınca yukarı çıkmak ister misiniz dediler ve biz uyandık :). Aslında kış aylarında fark etseydik daha güzel olurdu ancak geç olsun güç olmasın :).

Peki ne var Lambiiz'de? Top havuzu, kaydıraklar, bisikletler, toplar, zıp zıplar, kulubeler, okuma köşesi ve kitaplar, el becerisi için birçok oyuncak hem kaba motor hem de ince motor beceriler için... Ayrıca özel etkinlik grupları var çeşitli yaş grupları için :)... Gidip görüp konuşmak daha kapsamlı bilgi sağlayabilir.

Biz gidince oğlum enerjisini iyice boşaltıyor, güzel uyuyor, iyi yiyor :). Reklamını yapmıyorum asla. Ben gittim bir Ankara Annesi olarak arıyordum, buldum siz de bilin bi alternatif olsun diye düşündüm :). Gezdiğimiz diğer etkinlik alanlarını da paylaşacağım.


Bu da bir tren Yağız Mirza çok sevdi :)
Bi Maşallah alalım mı :)


Sevgiler,
Hatice
Yağız Mirza'nın Annesi

Yorum Gönder

0 Yorumlar