Derz Fayans Arası Temizleyici
Geçtiğimiz aylarda taşındığımızdan bahsetmiştim. Ancak taşındığımız daire yeni değildi. Emlakçımız temizliğini yaptırmıştı ve gerçekten temizdi. Yine de öyle olmaz diyen ben bir kez daha giriştim işe. Derz araları açılmıyordu bir türlü. Şöyle ki yoğun kıvamlı çamaşır suyunu şerit halinde çekip fırçalayınca az biraz açılıyordu. Tabi bu yoğun kokuya fazlasıyla maruz kalan ben daha fazla dayanamadım. Az kalsın zehirleniyordum. Gerçekten çok kötü olmuştu. Korkudan yarım kilo yoğurt yedim :) ve burnumdan koku bir gün gitmedi. Sakın böyle şeyler yapmayın.

Ben de bıraktım derzleri kaderine aman ne yapayım dedim. Bir de Yağız Mirza'nın sürünmeye başladığı bu dönem de arındırmak çok zordu çamaşır suyunu beni çok yormuştu.

Bir gün bir arkadaşta otururken dedim ne güzel bembeyaz, o da Lofçalı Derz marka bir ürün kullandığını söyledi. Düştüm peşine :)... Ben Ankara'da ikamet ediyorum ve burada Akyurt marketlerde 3,95 TL'ye bulabilirsiniz.

Gel gelelim marifetine :)... Çok güzel derzlere yani fayans aralarına sıkıyoruz 5 dakika kadar bekletip bir bezle siliyoruz. Ben sonrasında Yağız Mirza sebebiyle 2-3defa durulama yapıyorum. Kuruyunca bembeyaz oluyor. Derzleri zedelemiyor... Çok memnun kaldım böyle sıkıntısı, takıntısı olanlara öneririm, şahane ürün :). Her kullanımda daha da güzelleşiyor maşallah :)
Tavsiye ediyorum bayanlar :)

Sevgiler,
Hatice
Yağız Mirza'nın Annesi

Yorum Gönder

0 Yorumlar