Yeni Imaj

Evet bugün kendi yeni imajımın tanıtımını yapacağım. Aslında pek bir değişiklik yok sadece saçlarım kısaldı.

Sebebine gelecek olursak çok bakımsız kaldılar doğumdan sonra halbuki hamilelik döneminde o kadar güzeldi ki saçlarım çok parlak ve gürdü de ayrıca. Doğumdan sonra değişen hormonlar ve emzirme ile kaybolan vitamin ve mineraller de eklenince saç dökülmesi başladı bu doğum sonrası normal bur durum olsa da anormal gibi geliyor insana çünkü tutam tutam dökülüyor. Elimi attıkça geliyor. Şöyle ki her yer benim saçım ya da her yerde benim saçım. Tepede özellikle fazla seyrelme oldu. Yerine geliyormuş, geçici bir durum sadece
doğum sonrası ilk 6 ayda oluyormuş ama pek bakamayinca ben ve her taraf uzun uzun saçla dolunca kestirmek kaçınılmaz oldu. Ben de öyle yaptım ve kestirdim saçlarımı.

Kuaförümü de değiştirmek durumunda kaldım. Çünkü artık eve daha yakın yerleri tercih etmem gerekiyordu. Etlik semtinde Sun Kuaför'e gittim. Seçimim oldukça kolay oldu. Aslında o gün saçı bahane edip eşime babalar günü hediyesi almaya çıkmıştım. Onlar da baba oğul takılmışlardı. Hediye mevzunu çabuk çözünce gözüme çabucak ilişen Sun Kuaför'e girdim. Neden böyle olduğunu resimleri görünce anlayacaksınız. O kadar şık ve ferahtı ki içerisi, budur dedim kendi kendime. Görsellik önemli benim için çünkü detaylarla bu kadar ilgilenmiş kişiler kötü hizmet de önem verirler diye düşünürüm. Yanılmamıştım ben çok sevdim teşekkür ediyorum buradan da :).

Bu arada bir kaç şey deniyorum bitkisel saç dökülmesi için. Faydalı bulursam yazacağım. Etkisini görmeden meşgul etmek istemem sizleri :).


Böyle bir poz vermesem olmazdı :)Tüm kiloma rağmen çizgiliden vazgecmeyişim :) nasıl seviyosam artık :)

İçimdeki hanedan aşkı :) evimde hiç olmayan varaklar buraya seçmem de nasıl da etkili oldu :)
Yorum Gönder

0 Yorumlar