Yağız Mirza'nın Yatağı :)


Artık yedinci aya gelmiştik ve oğluş için hazırlıklara başlamak gerekiyordu yavaştan. Biz de bir hafta sonunu yatak seçimine ayırdık. Ankara'da yaşıyoruz biz bir kaç marka gezdikten sonra Ulus Beşikçiler Sokağında aldık soluğu... Bir sokak boyunca sağlı sollu dizili beşikçiler :). Her zevke hitap eden ürünü bulmak mevcut markalar da dahil aradığınızı bulabilirsiniz.

Markalarda fiyatlar hemen hemen piyasayla aynı. Farklı modeller de var ama önemli olan kalitesi, dayanıklığı, kullanışlı olması.

Ben ne isteğimi biliyordum aslında ancak sonra kafam karıştı. Son zamanlarda oldukça popüler olan Sultan beşiklerinden istiyordum fakat annem muhafaza edemezsin, çok kısa süre kullanılıyor, çocuk çabuk büyüyor... Derken ben bu fikirden oldukça uzaklaştım.
Ama hala ahşap olsun istiyordum. Sallanan bi beşik olmasını tercih etmemi söylediler ancak oğlumun sallanmaya alışmasını istemiyordum. Park yatak da istemiyordum. Velhasıl ahşap bir beşik bulduk sallanıyordu ve sabitleme parçaları vardı ve sallanmıyordu bunlar sayesinde. Biz ahşap ve boyasız olanı tercih ettik daha sağlıklı olacağını düşündük.

Ardından nevresim seçimine gelmişti sıra :). Funna Baby'den o en çok beğendiğim uyku setini aldık oğlımuza ve konsept belirlenmiş oldu böylece 'Ay ve Bulutlar'...

Kendin yap projelerinden keyif aldığım doğrudur ve yatak süsleme için kolları sıvadım tabi :) ve karnım burnumda Suluhan'a gittim, 2 metre puantiyeli tül, 10 metre mavi kurdele, bir kaç aksesuar ve keçe aldım.


Ahşap beşikFunna Baby Luna Chic Uyku Seti buradan ulaşabilirsiniz :)Yağız Mirza'nın yatağı


Yağız Mirza'nın yatağını süslerken :)

Tabiki de süs püs bununla da kalmadı :) erkek bebek fazla abartma dediler ama duramadım. Devamı gelecek yayına... Sevgiyle kalın :).

Sevgiler,
Hatice...Yorum Gönder

0 Yorumlar