Ankara'da Ucuz Bebek Bezinin Adresi


Çiçeği burnunda bir anne olarak bebekle ilgili her türlü bilginin avcısıyım. Nerede ne var bana sorabilirsiniz :). Hamile olduğumu öğrendiğim andan itibaren bebeğin gelişimi ve ihtiyaçlarına yönelik bir çok şeyi kendimce takip etmeye çalışıyorum. Konu böyle geniş olunca pek çok bilgi oluyor. Yakalayabildiklerimi paylaşmak isterim. İlk olarak bebek bezi meselesini ele alalım diye düşündüm.

7. aya kadar pek alışveriş yapmadık diye söylemiştim. Ve tam da bu ay alışveriş başlamışken bir bebek mağazasından mesaj gelmez mi bezler indirimde diye :). Üstelik hafta sonu evdeyiz yani vaktimiz var işimiz ne gidelim alalım demi :). Tabi yedim Sinan'ın (eşim:)) başının etini :) derdim ne bez biterse biz alamazsak ve indirim tekrar olmazsa :) böyle sıkıntılarım var işte takınca takıyorum. Gittik, aldık velhasıl. Ama bu arada Google amcaya da
sordum o da orayı işaret etti çok masumum yani aslında.

Neyse aradan bir kaç gün geçti evimizin yakınlarında Ankara'nın yerel marketlerinden birinde Sinan bizim bez hangisi dedi aynı bez 28,90 biz ise 32,90'a almıştık. Hııııı falan oldum ama artık çok geçti düştüm Sinan'ın diline... Tabi bu kadarla kalmadı. Biz aylık alışverişimizi GİMAT'ta Nevgross adlı bir marketten yapıyoruz. Her şey piyasa fiyatının oldukça altında zaten ama bezde bu kadar fark olacağını zannetmiyordum. Aynı bez 22,90 olmasın mı? Sevinemedim bu duruma ne yalan söyleyim :). Sinan en pahalısı diye bakmış olmayasın demez mi? :) Haklı artık adam yapacak bir şey yok. Aynı bezi yine başka bir yerde 38 liraya gördük onun dışında en pahalı ikinci fiyatı itina ile bulmuşum aferin bana :) Ankara'da en ucuz bezi Nevgross'ta bulabilirsiniz.


Adrese buradan ulaşabilirsiniz :)


Ben Prima Pampers Premium Care'ı seçtim Yağız Mirza için ve inanın gerçekten sıvı kakayı içine hapsediyor. Bunun dışında iki farklı bez denedik kuzucuğuma alerji yaptı ve kullanamadık. Şu an aşağıdaki paketten kullanıyoruz. Gerçekten poposu kuru kalıyor :).


Ankaralılar, Ankara'da yaşayanlar takipte kalınız :)

Sevgiler,
Hatice

Yorum Gönder

0 Yorumlar