Bu yaz fularlar başta :)
Kışı boynumuzda boyunluklar, atkılar ve şallarla geçirdik. Şıklığa şıklık kattık. Biraz havalı biraz tarz olduk. Üstelik güzel de ısındık. Havalar ısınınca kışlıklarla beraber kaldırdık ve şimdi dolaplar rengarenk tiril tiril yazlıklarla doldu :).

Yazlıklarla kışlıkların ne zaman yerini değiştirsem bi mutlu oluyorum aaa bu da vardı bunu şöyle kullanırım, bunu şununla giyerim diye planlar yaparak yıkayıp ütülüyorum ve giymek için de sabırsızlanıyorum.


Bi de ürün yoklaması var tabi her mağaza da ne var yok göz gezdiriyoruz. Her şeyden haberimiz olmalı mutlaka :). Gözüme çarpanları yazmak istedim. Bu sene yine var fularlar... Oldukça da renkliler dönem modası desenlerini taşıyorlar. İnce değil kalın fularlar kullanılıyor. Abartı topuzlarla kullanıldığını görüyoruz. Bunun dışında bone gibi kullanılabiliyor. Gülşen'in yeni Bangır bangır klibindeki gibi. Acil durumlarda kurtarıcı da olabilir bence. Her yerde çok farklı seçenekler var, pazarlar da bile çok güzel desenler var. Tabi normal eşarplarda aynı amaç için kullanılabilir. Babaannemde var bi kaç tane göz koyduğum gidince bi bakıcaz artık :))) Ben de edindim tabi bi kaç tane ancak havalar henüz müsait değil buralarda. En kısa zamanda takıp resimlerini paylaşacağım inşallah :)

                                           

gülşen bangır bangır ile ilgili görsel sonucu

Gülşen - Bangır Bangır


                                        Yorum Gönder

0 Yorumlar