Çiçekli Kendin Yap(DIY) Projesi

Herkese selamlar,

Nasılsınız? İyisiniz inşallah :). Ben yine bir süredir iş yoğunluğundan yazamıyorum. Zaman öyle hızlı akıyor ki dönüp baktığımda cuma olmuş, sonra tekrar pazartesi... Zamanı yakalamaya çalışıyoruz ama sanırım olmuyor. Dün akşam bu postu yazmak istedim ama saat 12 olmuştu malum bugün de iş var. Erken yatayım dedim zaten saat nasıl 12 oluyor onu hiiiiç anlamıyorum. Arada derede bu postu tamamlamaya çalışıyorum.

Neyse ben uzun zamandır yazıyorum ve biliyorsunuz ve çiçekleri de sevdiğimi fark ediyorsunuz sanırım :). Country ve Shabby style diye adlandırdığımız bu yeni dekorasyon trendi pek tabiki de benim çok işime geldi. Suyunu çıkarmasamda (öyle sanıyorum :) ) her yerde sıkça kullanıyorum. Bu dekorasyon akımıyla çerçeve ve varaklarda tekrar popüler oldu. Özellikle taçlı ve eskitilmiş olanlar.


Bugünki proje bu çerçeveleri farklı bir şekilde değerlendirmemize fırsat sunuyor ve bize ilham oluyor.

Yapmamız gereken aşağıda gösterilmiş ancak ben kendi fikrimi de paylaşayım istedim :). Çerçevemizi dolduracak bir plaka hazırlıyoruz. Resimde hazırlanmamış ancak harfin sabit durması için bence olması lazım diye düşünüyorum. Ben bu plakayı bezle saracağım. Uzerine aşağıda görüldüğü gibi kartondan harf kesip süsleyeceğim. 'S' pek güzel olmuş üstelik eşimin adının baş harfi :) ben bir tane de 'H' yapıp yatak başına koymayı planlıyorum. Çok şık ve farklı olur diye düşünüyorum. Aslında konsol önünde de çok şık olabilir... Ya ben bunu inşallah yapabilirim :) Çok beğendim ve benim odama da pek yakışır. Hatta aynı renk çiçekler bulabilirsem tülüme de uyar :).
Sevgiler,
Hatice

Yorum Gönder

0 Yorumlar