İşte geldim burdayım :)


Uzun zamandır ihmal ettiğim blogumun elini yüzünü temizleyip, biraz düzenledim ve tekrar başlıyorum yazmaya... Evet çok uzun bir ara verdim. Yazılarım bilgilendirmek. Bazen biraz farkındalık kazandırmak, bazen de sizlere ilham olmak amacı taşısa da aslında benim içinde bir deşarj yöntemi, bir paylaşım şekli oluyormuş :) Yazmadıkça eksikliği o kadar hissedilir olmuştu ki... 

Peki ben bu uzun arada neler yaptım? Önce nişanlandım, sonra evlendim. Tabi öncesinde bu iki merasimin uzun hazırlıkları oldu. Memlekette uzak olunca bir çok işi takip etmeye çalışmak biraz zor olsa da keyifli bir süreç oldu. Şimdi dönüp baktığımda evleneli 2,5 ay olmuş :)

Bu sürede devam ettiğim işim ve balayı dönüşü (tabiki de gittik, geri kalır mıyız? :)) vizeler, ardından finaller derken ara dönem tam da fırsatı oldu uzun arayı sonlandırmanın.

Tabi sizinle tüm detaylarını paylaşacağım bu sürecin ;) Takipte kalınız bomba gibi geliyorum :). Çok komik oldu bu klişe ama silmeyeceğim. Kendimi TV sunucusu gibi hissedip bu havamı bozmuyorum... :)

Sevgiler,
Hatice

Yorum Gönder

0 Yorumlar