Kendin Yap Mumluk Projeleri :) / Candle Holders :)


Merhaba kızlar;

Bugün yine yeni bir postumuz var. Bugün sizlere ev dekorunuza renk katacak, evinizi ısıtacak ve atmosferi değiştirecek mumluk çeşitleri derledim. Yapımları oldukça kolay, hemen hemen maliyet diyebileceğimiz bu tasarımları çok beğeneceksiniz. Ben de yeni eveim için bir kaç şeyi aklıma yazdım bile :) Bence mumlar hem romantik hem de içimizi ısıtıyor.

Neredeyse evim her bölümü için uygun bir şey bulabileceğiniz bu tasarımlar yeni gözdeniz olacak. Ben kendi yaptıklarımı da sizlerle paylaşacağım.Evet dantelli bu modelimizi balon yardımıyla yapabiliriz, balonu tutkala batırıp ardından diktiğiniz danteli üzerine geçirip kurumasını bekleyin. Kuruduğunda mumunuzu koyup yakabilirsiniz.

Bu model çok tatlı tam da kışa bir mevsim kalmışken hoş olmaz mı? Sokaktan toplayın çalı çırpıyı yapıştırın kavanoza, bardağa ve bence bir de pudra rengi kurdele bağlayın göbeğinden muhteşem olacak. Sonra yakın mumu bakın keyfinize :).


Burada bir sevgililer günü projesi var kalpleri kesip yapıştıp, boyadıktan sonra da alarak hazır hale getirebiliriz. Farklı renk ve desenlerde de uygulanabilir diyorum ben. Mesela siyah yıldızlı çok güzel bir gece lambası olabilir ne dersiniz? :)


Ey gençliğimizin film şeritleri sizler de tarih oldunuz :) Şimdi de evimizi süsleyin hatıralar :).
Yine danteller ve ipler sararak kavanozlara bir seri yapıp resimdeki gibi konsolu şenlendirebilirsiniz :)


Çam kozalaklarıyla çalı çırpı projesi yapabilirsiniz, kış temasına oldukça uygun :).


Yine balonlu bir çalışma :)
Mandalla da yaparsınız siz mumluk :)
Simli boyalarla kavanozları boyayıp mumluk yapılabilir :).
Ve yine yeniden danteller ve fistolar...

Sevgiler,
Hatice

Yorum Gönder

0 Yorumlar