BB Ürünler / BB Cosmetics
Sonunda ben de BB liler arasına katıldım :D. Garnier BB 5 in 1 Miracle Skin Perfector(light) ve Garnier BB Miracle Skin Perfector Eye Roll-on(light) ürünleriyle BB dünyasına giriş yaptım.

Buğday tenli olmama rağmen açık tonu cildime daha fazla uyum sağladı. Ürünlerin ikisi de yapı itibariyle oldukça ince ciltte ve sürdüğünüzde ipeks hemen hemen transparan bir görünüm veren ürünler. Bu hafifliği sayesinde ciltte kaşıntı, kızarıklık vs. yapmıyor. Üstelik benim cildim pek hassastır. Kapatıcı ürünler benim için makyajın vazgeçilmez bir parçası olmasına rağmen fondöten kullanmışlığım bugüne pek kadar olmamıştır. Ancak bu ürün bir alışkanlığa dönüşecek gibi görünüyor. Adından da anlaşılacağı gibi cildi pürüzsüzleştiriyor. Bunun yanında renk farklılıklarını azaltıyor, cilde aydınlık kazandırıyor ve nemlendiriyor.   


Eye roll-on ise aynı özelliklere sahip. Kapatıcılar koyu göz halkalarım nedeniyle benim için makyajın en vazgeçilmez ürünü. Bu sebeple de çok önemli. Ürün kolay dağılıyor ve iyi kapatıyor. Görünümü doğal, cildi nemlendirdiği için de sağlıklı.


Fiyatları uygun ve kesinlikle verdiğiniz paraya değiyor. Bu fiyatla da denemeye değer bir seçenel zaten diye düşünüyorum :). Ben sizler için araştırdım. Cilt sağlığı bakımından da ortalama bir üründür ve tehlikeli madde içermemektedir. Sizler de ürünlerinizi www.cosdna.com 'dan kontrol edebilirsiniz.

Sevgiler,
Hatice

Yorum Gönder

0 Yorumlar