Güneş GözlükleriGüneş Gözlükleri

Artık herkes en az bir güneş gözlüğü bulunan bu yıllarda tabi öneminden bahsetmemek olmaz. Gözlüklerde dikkat etmemiz gereken ellbette göz sağlığını koruması ve gözü zararlı ışınlarda ne kadar uzak tuttuğudur. Ancak bununla beraber yüzümüze uygun olmalı. Çok büyük yada çok küçük olmamalı. Yüz çerçevemizle orantılı olmalı. Bir de bir çok kadının dikkat ettiği gibi o günün kombinineuygun olmalı.

Uyumlu kombinler oluşturmak, özellikle kaliteli parçalarla bunu yapmak zor olsa da br çok marka buna uygun alternatifler sunuyor. Lidyana'da, Koton'da, H&M, C&A, LCW gibi uygun markalarda aksesuar olarak bulabileceğiniz pek çok gözlük bulunmakta.

Klasiklerle yarışan büyük ekartlı gözlükler, kemik çerçeveler, kedi modelleri ve retro tarzlar, renkli camlar ve çerçeveler bu sezonda in.

Tavsiyem gözlüğe iyi bir miktar ayırmışsak, paraya kıyacaksak, farklı bir renk ve modelden ziyade önce her kombinle uyumlu olabilecek bir tane edinmeli, sonra alternetiflere geçmeliyiz... Zira bu sene moda olan seneye olmayabilir. Uzun vadede kullanılabilecek aksesuarlar için paranıza kıymalısınız...

Sevgiler...
Bol güneşli günler...
Yorum Gönder

0 Yorumlar