2013 Yaz Ne Giyiyoruz?


2013 Yaz Ne Giyiyoruz?

Bu sene de bizleri neon renkler terk etmiyor ve ikili renk kombinasyonları sıkçe karşımıza çıkıyor. Son günlerde gördüğümüz siyah-beyaz ve diğer renklerde çizgili, kareli desenlerden de anlaşılacağı üzere sıkça karşılacağız bu tarzla. Çizgi ve karelerin yanı sıra puantiye yine var vitrinlerde.

Kombinlerde genelde dar bilekte pantolanlar bol, şifon üstlerle ve ya salaş t-shirtlerle birlikte karşımıza çıkıyor. Bu kombini ince topuklu ayakkabı ve küçük çantalarla birleştirerek şık, babet ve renkli çantalarla daha günlük kullanabiliriz. Bunun dışıda şık topuklu ayakkabılarla kullanabileceğimiz zayıf ve uzun gösteren ispanyol paça pantolonlar da tercih edilebilir.

Elbiselere gelince kalem ve belden kloş elbiseleri bu yaz görmek oldukça olası. Elbiseler özellikle belde ince ya da dore, lame kemerlerle tamamlanmakta.

Bunların dışında sortlar, kalem ve kloş etekler oldukça popüler. Yine oldukça renkli bir yaz bizi beklerken pastel renkler de bizi yalnz bırakmıyor. Son yıllarda daha da sık kullanılmaya başlanan somon, gül kurusu, su yeşili, vizon yine kolleksiyonlarda yerini aldı.

Peki üşürsek? Asimetrik kesim ceketler, kot ve keten değişik tasarımlar zımba ve taşlarla süslenmiş bir çok farklı tarzda parça bizleri bekliyor.

Gel gelelim takılara... Hepimizin bildiği bir yaka modasıdır gidiyor. Bu sezon yakalara büyük formda kolyeler ve bilezikler eşlik ediyor. Sade kombinlerimizi bu güzel takılarla süsleyip farklı tarzlar yakalayabiliriz.

Güzel kalın ...
Yorum Gönder

0 Yorumlar